No. J Sec 2 GROUP 4 B SOCCER
RESULTS
Oct 31: (9) Woodbridge at (8) Elizabeth
Elizabeth 4-0
No. J Sec 2 GROUP 3 B SOCCER
RESULTS
Oct 31: (10) John F. Kennedy at (7) Summit
Summit 2-0
CJ GROUP 4 B SOCCER:
Oct 31: (16) East Brunswick at (1) Hunterdon Central H Central 1-0
Oct 31: (12) Edison at (5) Trenton
Trenton 4-2
Oct 31: (13) WW Plainsboro South at (4) Monroe
Monroe 2-0
Nov 3: (5) Trenton at (4) Monroe
Monroe 6-2
Nov 7: (4) Monroe at (1) Hunterdon Central
H Central 1-0
Oct 31: (11) South Brunswick at (6) North Brunswick
No B 0-0 (4-3 on pks)
Nov 3: (6) North Brunswick at (3) Marlboro
Marlboro 3-2
Oct 31: (10) Old Bridge at (7) New Brunswick
Old Bridge 3-2
Nov 3: (15) Manalapan at (10) Old Bridge
Manalapan 2-1
CJ GROUP 2 B SOCCER:
Oct 31: (16) Delaware Valley at (1) South Plainfield
South Plainfield 2-1
Nov 3: (9) Holmdel at (1) South Plainfield
Holmdel 2-2 (5-4 on pks)
Oct 31: (9) Holmdel at (8) East Brunswick Vo-Tech
Holmdel 5-0
Oct 31: (12) Voorhees at (5) Spotswood
Spotswood 4-2
Nov 3: (13) Rumson Fair-Haven at (5) Spotswood
Rumson Fair-Haven 2-1
Oct 31: (15) Carteret at (2) Bernards
Bernards 6-0
CJ GROUP 1 B SOCCER:
Oct 31: (16) Middlesex at (1) Asbury Park
Asbury Park 1-0
Oct 31: (9) South Amboy at (8) New Egypt
New Egypt 9-0
Oct 31: (13) Point Pleasant Beach at (4) South River
South River 2-0
Nov 3: (5) Bound Brook at (4) South River
South River 4-2
Nov 7: (4) South River at (10 Asbury Park
Asbury Park 2-1
Oct 31: (10) Highland Park at (7) Metuchen
Highland Park 3-1
Nov 3: (10) Highland Park at (2) Florence
Highland Park 2-1
Nov 7: (10) Highland Park at (3) Palmyra
Palmyra 1-0
Oct 31: (15) Edison Academy at (2) Florence
Florence 6-1
NON-PUBLIC SOUTH A B SOCCER:
Nov 3: (5) St. Joseph at (4) Bishop Eustace
St. Joseph 3-1
Nov 7: (5) St. Joseph at (1) Christian Brothers
CBA 2-1
NON-PUBLIC SOUTH B B SOCCER:
Oct 31: (13) Wardlaw-Hartridge at (4) Gloucester Catholic
GC 5-0
Oct 31: (10) Calvary Christian at (7) Timothy Christian
TC 3-0
Nov 3: (7) Timothy Christian at (2) Wildwood Catholic
WC 2-0
====================================================================
No. J Sec 2 GROUP 4 G SOCCER: RESULTS
Nov 1: (9) Bayonne at (8) Piscataway
Piscataway 5-0
Nov 4: (8) Piscataway at (1) Westfield
Westfield 2-0
Nov 1: (11) Woodbridge at (6) Elizabeth
Elizabeth 6-3
No. J Sec 2 GROUP 3 G SOCCER:
Nov 1: (13) Colonia at (4) Chatham
Colonia 1-1 (3-2 on pks)
Nov 4: (13) Colonia at (5) Middletown South
Middletown South 1-0
CJ GROUP 4 G SOCCER:
Nov 1: (9) South Brunswick at (8) Princeton
Princeton 4-1
Nov 1: (12) Monroe at (5) Colts Neck
Colts Neck 5-0
Nov 1: (13) Hightstown at (4) East Brunswick
East Brunswick 1-0
Nov 4: (5) Colts Neck at (4) East Brunswick
Colts Neck 4-0
Nov 1: (11) Hillsborough at (6) Old Bridge
Hillsborough 2-0
Nov 1: (10) Edison at (7) Sayreville
Edison 1-0
Nov 4: (10) Edison at (2) Freehold Township
Freehold 7-0
CJ GROUP 2 G SOCCER:
Nov 1: (14) South Plainfield at (3) Rumson Fair-Haven
Rumson FH 9-0
Nov 1: (11) North Plainfield at (6) Spotswood
Spotswood 3-2
Nov 4: (6) Spotswood at (3) Rumson Fair-Haven
Rumson FH 6-0
CJ GROUP 1 G SOCCER:
Nov 1: (16) Bound Brook at (1) Highland Park
Highland Park 6-0
Nov 1: (9) South River at (8) Riverside
South River 1-0
Nov 4: (9) South River at (1) Highland Park
Highland Park 5-1
Nov 8: (4) Shore at (1) Highland Park
Shore 7-1
Nov 1: (12) Dunellen at (5) Point Pleasant Beach
Pt Pleasant Beach 7-0
Nov 1: (13) Middlesex at (4) Shore
Shore 5-0
Nov 1: (15) New Egypt at (2) Metuchen
Metuchen 4-2
Nov 4: (7) Palmyra at (2) Metuchen
Palmyra 3-2
NON-PUBLIC NORTH A G SOCCER:
Nov 1: (9) Holy Angels at (8) Mother Seton
Holy Angels 3-0
NON-PUBLIC SOUTH A G SOCCER:
Nov 4: (6) Red Bank Catholic at (3) Bishop Ahr
RBC 3-0
NON-PUBLIC SOUTH B G SOCCER:
Nov 4: (9) Gill St. Bernard at (1) Timothy Christian
GSB 1-0
Nov 1: (10) Wardlaw-Hartridge at (7) Rutgers Prep
Wardlaw 2-1
Nov 4: (10) Wardlaw-Hartridge at (2) Holy Cross
Holy Cross 4-2
ALL SEEDINGS PROVIDED BY THE NJSIAA (WWW.NJ.COM)
BOLD DONATES SECTIONAL CHAMPIONS. UPDATED: 10/25/2017